Renault Twingo i bizuu:
Najbardziej kobieca para w mieście

Zmysłowa kobieca kreacja, która cieszy oko...

Poznaj propozycje projektantek marki bizuu na sezon wiosna/lato 2015

bizuu to polska marka tworzona przez duet projektantek - Blankę Jordan i Zuzannę Wachowiak. Marka powstała w 2010 roku i w ciągu zaledwie kilku lat zyskała popularność na polskim rynku modowym.

Nad wyglądem każdej kolekcji pracują obie projektantki, dzięki czemu nawet najmniejszy szczegół dopracowany jest z wyjątkową precyzją. W projektach marki można dostrzec ujęte w niebanalny sposób wiodące trendy, które harmonijnie współgrają z nowatorskimi rozwiązaniami projektantek.

Oprócz regularnych kolekcji Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak tworzą również popołudniową linię bizuu après-midi. Sylwetki z tej linii charakteryzują się sportową elegancją w wyjątkowo kobiecym wydaniu.

Poznaj kolekcję bizuu
wiosna-lato 2015

Kliknij brzeg zdjęcia, żeby odwrócić stronę.

W sezonie wiosna-lato 2015 bizuu proponuje bardzo romantyczną kolekcję podkreślającą siłę, która tkwi w kobiecej sylwetce. Projekty wykonane są z lekkich, naturalnych materiałów - jedwabiu, koronek, gipiur, angory, których delikatność przełamuje skóra naturalna, ekologiczna oraz neopren. W kolekcji przeważają delikatne, pastelowe barwy - blady róż, błękit, biel oraz beż. Nowością dla marki jest zaznaczenie kobiecej sylwetki poprzez ołówkowe spódnice, kombinezony oraz szerokie spodnie z kwiatowym nadrukiem. Jeżeli jesteście ciekawe jak wygląda najnowsza kolekcja bizuu zajrzyjcie do naszej galerii.