Renault Twingo i bizuu:
Najbardziej kobieca para w mieście

Wyróżnij się z tłumu!

Nowe Renault Twingo to samochód dla kobiety, która ma własny styl

Nowe Renault Twingo to samochód, dzięki któremu wyróżnisz się z tłumu. Sprawdzi się podczas zakupów i wyjazdu za miasto. Jest stylowe, ale także praktyczne i bardzo pojemne - zapakujesz do niego wszystkie niezbędne rzeczy, bez których prawdziwa fashionistka nie rusza się z domu. Dodatkowym atutem jest fakt, że nowe Twingo jest 5-drzwiowe.

Auto dostępne jest w bardzo wielu kobiecych kolorach - jednym słowem każda z nas znajdzie coś dla siebie. Możesz także wybierać spośród wielu opcji personalizacji swojego własnego Twingo. Kolor tapicerki, lusterka i elementy ozdobne w twoim ulubionym kolorze? Z nowym Renault Twingo to możliwe!

Nowe Renault Twingo jest zawrotnie zwrotne! Doskonale sprawdzi się w labiryntach ulic zatłoczonego miasta. Zapomnisz o długim szukaniu odpowiedniego miejsca do zaparkowania! Dzięki silnikowi umieszczonemu z tyłu auto ma rekordowo mały promień skrętu. Dzięki temu możesz nim zaparkować dosłownie wszędzie! Dodatkowo podwyższona pozycja za kierownicą zapewni doskonałą widoczność.

Nowe Renault Twingo ma to, co aktywne kobiety lubią najbardziej - dostęp do nowoczesnych technologii. Dzięki systemowi multimedialnemu i aplikacji R&GO możesz połączyć Twingo ze swoim smartfonem. Uzyskasz wówczas intuicyjny dostęp do 4 najbardziej przydatnych w aucie funkcji: nawigacja, łączność telefoniczna, multimedia i samochód. Dzięki temu będziesz miała dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych oraz możliwość korzystania "offline" z nawigacji 3D.

Samochód zadba również o ciebie i twoją rodzinę! Ma wmontowane 4 poduszki powietrzne oraz czynne i bierne systemy bezpieczeństwa.

O Twingo możemy rozmawiać godzinami! Najlepiej sama przekonaj się, ile jeszcze potrafi i umów się na jazdę próbną w salonie Renault!

Więcej informacji znajdziesz na stronie

Nowego Renault Twingo

Zobacz Nowe Renault Twingo w akcji